gabby & petra

    petra oelmann

    petra oelmann

    europa
    30

    gabby & petra - Page 2 Empty Re: gabby & petra

    Pisanie by petra oelmann Czw Wrz 24, 2020 11:54 am

    skasował mi się post i absolutnie nie pamiętam co przed chwila napisałam... czarna dziura w mózgu. petra popatrzyła na gabby, próbując wybadać czy gabby mówi szczerze czy to jakiś test. petra ostatnimi czasy robiła wszystko, aby gabby jej wybaczyła i zapomniała dlaczego znalazły się w tej sytuacji. ostatnim co powinna robić, było schodzenie się teraz z freddie'm, powodem całego zamieszania, i jeszcze paradowanie ze swoją miłością przed nosem przyjaciółki. zaskakujące, a wręcz niepojęte, było to, że eaton sama dawała na to przyzwolenie. to petra powinna być wspaniałomyślna i troszczyć się o gabby i darować cały świat u jej stóp, a nie odwrotnie. w porównaniu z gabby, petra wychodziła na naprawdę najgorszego człowieka na świecie. ale nie teraz. nie da się podpuścić i nie wybiegnie z pokoju, żeby znaleźć freddie'go i wyznać mu swoje uczucia, chociaż bardzo chciała.
    - nie powinnaś być z tym ok. zrobiłam ci coś okropnego i nie zasługuję, żeby wychodzić z tego szczęśliwa. - stwierdziła. krótko mówiąc, jeśli petra zniszczyła szczęście przyjaciółki i złamała jej serce, to sama powinna teraz ponieść tego konsekwencje i również być nieszczęśliwa i mieć złamane serce.
    gabby eaton

    gabby eaton

    texas
    28

    gabby & petra - Page 2 Empty Re: gabby & petra

    Pisanie by gabby eaton Czw Wrz 24, 2020 11:57 am

    słowa petry tylko utwierdziły gabby w przekonaniu, że przyjaciółka nadal czuje coś do ich wspólnego chłopaka. oh, wielka cierpiętniczka petra, nie może być z tym kim chce i zamiast tego musi chodzić na premiery w hollywood ze sławnymi chłopakami, którzy jej nie interesują. to odpowiednia kara, na którą zasługiwała!
    - nie musimy wszyscy być nieszczęśliwi. jeśli to co między wami jest prawdziwe, to przynajmniej będzie to oznaczało, że to ja stałam wam na drodze do przeznaczenia czy cokolwiek. to zdecydowanie ułatwiłoby poradzenie sobie z tym wszystkim co się wydarzyło. - stwierdziła. naprawdę wolała wierzyć, że freddie jest prawdziwą miłością petry, a nie jej kolejnym kaprysem jak dj notorious magic cotton.
    petra oelmann

    petra oelmann

    europa
    30

    gabby & petra - Page 2 Empty Re: gabby & petra

    Pisanie by petra oelmann Czw Wrz 24, 2020 12:04 pm

    petra naprawdę była cierpiętniczką, a teraz wręcz bohaterem tragicznym! gabby postawiła ją w sytuacji, z której nie było dobrego wyjścia. jeśli petra zejdzie się z freddie'm, to będzie obnosić się przed nią ich miłością, która zaczęła się od tego, że petra ukradła go przyjaciółce. jeśli natomiast nie zejdzie się z nim, to eaton uzna, że to wszystko było na nic i że była to tylko typowa egoistyczna zachcianka petry, która nie przejmowała się tym, że przy okazji niszczy ludziom życie. poza tym mówienie o przeznaczeniu i prawdziwej miłości? przecież nikt nie powiedział, że ona i freddie będą razem na zawsze i tak dalej. to była znowu za duża presja nałożona na związek, który nigdy nie miał możliwości rozwinąć się tak naprawdę (bo co będzie jak zniknie ten element ukrywania się i ekscytacji? może okaże się, że freddie i petra wcale do siebie nie pasują i wtedy udowodnią tylko, że to było na nic?!).
    - nie musimy o tym rozmawiać. - ucięła temat, bo ciężko było jej uporządkować własne myśli i uczucia, a już tym bardziej w rozmowie z gabby. - ugh! nie mam co ubrać. muszę iść na zakupy. - wzięła torebkę i uciekła z pokoju.

    Sponsored content

    gabby & petra - Page 2 Empty Re: gabby & petra

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 2:58 pm