bali

Share

bali

Pisanie by tiffany pope on Wto Lis 20, 2018 6:44 pm

Re: bali

Pisanie by tiffany pope on Wto Lis 20, 2018 6:46 pm

wyjechała "służbowo" na bali i robiła to, co robiła najlepiej, to znaczy milion zdjęć, aktualnie z deską surfingową pod pachą na tle bajecznej plaży. różnica była taka, że tym razem wyjechała z clarkiem.
    - okej, chyba to mamy! - stwierdziła, przeglądając zdjęcia w aparacie.

Pisanie by clark goldberg on Wto Lis 20, 2018 6:55 pm

wyjechała z biednym, zniecierpliwionym clarkiem. myślał, że będzie popijał drineczki z palemką na plaży, a zamiast tego musiał robić tysiąc takich samych zdjęć i słuchać marudzenia, że żadne nie jest odpowiednie.
    - naprawdę?! - jego oczy rozbłysły. - czy to znaczy, że teraz możemy wreszcie zacząć surfować? - spytał z entuzjazmem.

Pisanie by tiffany pope on Wto Lis 20, 2018 7:00 pm

no chyba nie myślał, że jadą na wakacje?!
    - surfować? - zmarszczyła czoło, patrząc na niego jak na idiotę. surfować? po co? przecież już zrobiła zdjęcia! - nie, teraz odkładam deskę i będę chodzić po plaży, a ty musisz robić mi różne zdjęcia od tyłu, jak idę. takie naturalne zdjęcia z rozwianymi włosami i plażą w tle. która jest godzina? jak zacznie się robić poranek w usa, to będzie czas na nagranie snapa. - mówiła tak jak pracownik planujący swoje zadania.

Pisanie by clark goldberg on Wto Lis 20, 2018 7:03 pm

też zmarszczył czoło, patrząc również na nią jak na idiotkę. ładnie się dobrali i uważali się wzajemnie za idiotów! #couplegoals!
    - to kiedy będzie czas na surfowanie? po co wypożyczaliśmy deski? zrobiłem ci mnóstwo zdjęć z deską i napiszesz, że surfowałaś, podczas gdy tak naprawdę wcale tego nie robiłaś? tak jak z tym wielkim śniadaniem, którego wcale nie zjadłaś? to jest bullshit. - mruknął w podsumowaniu.

Pisanie by tiffany pope on Wto Lis 20, 2018 7:08 pm

przeniosła wzrok na deskę stojącą koło clarka od godziny. racja, nie miała pojęcia po co on wypożyczał deskę, ale ona na pewno miała ku wypożyczaniu bardzo dobry powód.
    - a czy ja mam czas, żeby surfować? - prychnęła. - ludzie mi płacą za to, żeby publikować zdjęcia z deską, w kawiarni, w hotelu. ty też na tym korzystasz. - zauważyła.

Pisanie by clark goldberg on Wto Lis 20, 2018 7:11 pm

skrzywił się lekko. czy aby na pewno z tego korzystał? czy aby na pewno miał z czego się cieszyć?
    - no tak, ale co to za wyjazd, jeśli tylko udajesz, że coś robisz, a wcale nic nie robisz? jak na tym korzystasz? - rozłożył ręce. poza zarabianiem pieniążków i chwaleniem się, że była na bali, of kors. - i co ja z tego mam? myślałem, że spędzimy trochę czasu razem. - wzruszył ramionami.

Pisanie by tiffany pope on Wto Lis 20, 2018 7:12 pm

puściła jego słowa mimo uszu. to nie pierwszy raz, kiedy ktoś wytknął jej, że robi zdjęcia tylko na pokaz. no co, taka była prawda. tyle że różnica między nią a osobami wytykającymi była taka, że ona naprawdę na tym zarabiała, więc walić ich. co oni tam wiedzą.
    - przecież spędzamy cały czas razem. na dokładnie takich samych warunkach, na jakich omówiliśmy. - zauważyła. - ty robisz zdjęcia, a ja na nich jestem. - proste.

Pisanie by clark goldberg on Wto Lis 20, 2018 7:13 pm

- okej. to może zrobimy sobie chociaż jedno zdjęcie razem? jedno jedyne. - zaproponował. nie tysiąc prób tego samego, tylko jedno prawdziwe, naturalne zdjęcie, a nie udawane naturalne jak to ona chciała.

Pisanie by tiffany pope on Wto Lis 20, 2018 7:14 pm

- nie możemy nigdzie wstawiać wspólnego zdjęcia, bo takie zdjęcie od razu będzie oświadczeniem. nikt nie może wiedzieć, że jesteśmy razem na bali, bo od razu zrobią z tego sprawę. - odparła.

Pisanie by clark goldberg on Wto Lis 20, 2018 7:19 pm

zmarszczył nos.
    - a czemu by nie zrobić zdjęcia tylko po to, by mieć je na pamiątkę? nie trzeba go nigdzie publikować. - potrząsnął głową. przyglądał się jej przez dłuższą chwilę. - a gdybyś nie musiała robić zdjęć i udawać, że robisz konkretne rzeczy? to co chciałabyś robić? cholera, jesteśmy na bali, mamy tyle możliwości.

Pisanie by tiffany pope on Wto Lis 20, 2018 7:21 pm

- mamy? - spojrzała na niego wątpiąco. ona była niewolnicą social mediów i sponsorów, a on był niewolnikiem, ekhm, jej. - jeżeli chcesz mieć wieczór wolny, to lepiej nie gadaj tyle, tylko zabieraj się za te zdjęcia.

Pisanie by clark goldberg on Wto Lis 20, 2018 7:24 pm

- okej! trzymam za słowo! - wskazał na nią palcem. - teraz robimy wszystko według twojego planu, ale wieczorem korzystamy z uroków bali! - zapowiedział, no i nie miała wyboru, musiała z nim spędzić wieczorem czas w rzeczywistości (chociaż pewnie i tak pół wieczoru obrabiała zdjęcia i wymyślała hasztagi, ugh).

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 7:13 pm