zurych

Share

zurych

Pisanie by leila whitehead on Czw Wrz 13, 2018 8:01 pm

Re: zurych

Pisanie by leila whitehead on Czw Wrz 13, 2018 8:05 pm

byli od paru dni w szwajcarii i było magicznie. stała właśnie na balkonie i podziwiała widoki.

Pisanie by river lancaster on Czw Wrz 13, 2018 8:06 pm

patrzyła w ogóle nie w tę stronę co trzeba, bo na łóżku leżał river bez koszulki i to był jedyny widok, który był wart podziwiania! no dobra, jemu też się podobało w szwajcarii. przyszedł do niej na balkon i objął ją od tyłu.
    - o czym tak myślisz? - delikatnie ucałował jej kark.

Pisanie by leila whitehead on Czw Wrz 13, 2018 8:13 pm

przymknęła oczy, gdy ją objął.
    - o tym, że nie chcę opuszczać naszej bańki.

Pisanie by river lancaster on Czw Wrz 13, 2018 8:16 pm

- bańki? - zmarszczył czoło. wydawało mu się, że ich hotel nazywa się inaczej. oderwał się od niej i podszedł bliżej barierki, żeby też popatrzeć na te widoki, które musieli wkrótce opuścić. wyciągnął papierosy. jednego wsadził sobie do ust i skierował paczkę w stronę leili, choć wiedział, że raczej nie paliła.

Pisanie by leila whitehead on Czw Wrz 13, 2018 8:19 pm

pokręciła lekko głową. paliła czasem po pijaku. ale bardzo rzadko to się zdarzało. teraz nie była pijana. jeżeli już to drunk in love i high on life. ale musieli opuścić bańkę i szwajcarię.
    - hm, no wiesz. naszą bańkę. mydlaną. - odparła jakby to było takie oczywiste. odgarnęła włosy i spojrzała znów na miasto. - póki jesteśmy tutaj, z dala od wszystkich ludzi, których znamy, z dala od codzienności i problemów, póki jesteśmy tutaj sami, rzeczywistość nie może nas dotknąć. jest idealnie. i jesteśmy w bańce. - wytłumaczyła mu.

Pisanie by river lancaster on Czw Wrz 13, 2018 8:20 pm

oparł się o barierki. powoli zaciągnął się papierosem, obserwując miasto i słuchając leili.
    - więc myślisz, że jak wrócimy do new haven, to bańka pęknie i rzeczywistość się wpierdoli i już nie będziemy szczęśliwi? - zasugerował, spoglądając na nią.

Pisanie by leila whitehead on Czw Wrz 13, 2018 8:21 pm

- o rany, kiedy przedstawiasz to w taki sposób... - zaśmiała się pod nosem. przyglądała mu się. - ale tak. tak właśnie myślę. - dodała całkiem stanowczo.

Pisanie by river lancaster on Czw Wrz 13, 2018 8:22 pm

zawtórował jej śmiechem, chociaż wcale nie było tu do śmiechu.
    - prawdopodobnie masz rację. - przyznał. - nie możemy pozostać w naszej bańce dłużej? - jego spojrzenie wyrażało wielką prośbę.

Pisanie by leila whitehead on Czw Wrz 13, 2018 8:26 pm

westchnęła.
    - chciałabym, ale jak wrócimy na yale... nie wiem czy będziemy w stanie unikać rzeczywistości. - miała to już rozkminione, w końcu myślała nad tym już od dłuższej chwili na balkonie. - oczywiście moglibyśmy nie mówić moim braciom, aaale... wtedy musielibyśmy pozostawać w sekrecie przed wszystkimi. poza tym, jaki w tym sens? powiedzieli mi, że mnie zranisz, ale ja w to nie wierzę. - po co trzymać ich związek w sekrecie, jeśli zaczął się właśnie od tego, że chciała udowodnić braciom, że się mylą?

Pisanie by river lancaster on Czw Wrz 13, 2018 8:30 pm

- no jasne. ty mi złamiesz serce pierwsza. - zaśmiał się pod nosem. - w końcu to też część rzeczywistości, nie? póki jesteśmy w bańce, wydaje nam się, że jesteśmy idealni. - zauważył, wypuszczając dym papierosowy. on tam się nie bał tego, że jej bracia (a jego przyjaciele) coś zepsują. zdecydowanie bardziej groźne były jego były dziewczyny, na przykład april i madeline, które zaprzyjaźniły się na bazie swojej nienawiści do niego. ale jak bańka pęknie, to nie tylko rzeczywistość ich zniszczy. także oni sami siebie nawzajem.

Pisanie by leila whitehead on Czw Wrz 13, 2018 8:32 pm

- ani słowa więcej. póki jesteśmy w bańce, nie będziemy o tym myśleć i nie będziemy szukać w sobie wad. - ułożyła mu palec na ustach, żeby się nie odzywał niepotrzebnie. - a póki co jeszcze jesteśmy w bańce. - dodała kuszącym głosem i pocałowała go. a ponieważ byli w bańce, to zaraz wyladowali w łóżku i było idealnie.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Czw Wrz 20, 2018 10:35 am