sztokholm

  Share

  sztokholm

  Pisanie by stefan vildgren on Pią Sie 24, 2018 10:57 pm

  byli na jakimś królewskim garden party w sztokholmie. zdecydowanie bardziej wolałby być teraz na imprezie w ogródku piwnym przed domem kappy.
  - ale nudy. - mruknął, obserwując tych wszystkich ważniaków, którzy nie umieli się bawić.

  Re: sztokholm

  Pisanie by malin de leeuwenhoek on Pią Sie 24, 2018 10:59 pm

  nie znała tych wszystkich ludzi, a elsa gdzieś się ulotniła i debatowała na ważne tematy, więc malin też nie bawiła się najlepiej.
  - no tak. można by było na przykład potańczyć. - zachichotała. jakiś kwartet smyczkowy na pewno przygrywał!

  Re: sztokholm

  Pisanie by stefan vildgren on Pią Sie 24, 2018 10:59 pm

  szybko podłapał pomysł i ukłonił się przed nią z dłonią wyciągniętą w jej stronę.
  - zatańczymy? - nie miała wiele do powiedzenia, bo porwał ją do tańca!

  Re: sztokholm

  Pisanie by malin de leeuwenhoek on Pią Sie 24, 2018 11:00 pm

  - stefan! - pisnęła gdy ją porwał do tańca. chichotała i jednocześnie rozglądała się nieco zakłopotana. - nikt nie tańczy!

  Re: sztokholm

  Pisanie by stefan vildgren on Pią Sie 24, 2018 11:01 pm

  - ich strata! - stwierdził, zupełnie nie zbity z tropu. jego zdaniem taniec z malin był doskonałym pomysłem. wreszcie coś przyjemnego zaczęło się dziać. w końcu miała taki uroczy chichot! - poza tym ktoś musi zacząć, wszyscy zawsze się wstydzą tańczyć sami jako pierwsi, ale potem inni się dołączą.

  Re: sztokholm

  Pisanie by malin de leeuwenhoek on Pią Sie 24, 2018 11:03 pm

  jej oczywiście bardzo przyjemnie tańczyło się ze stefanem, ale to nie zmieniało faktu, że nie wypadało. z różnych powodów.
  - hmmm, ale nie uważasz, że nie powinniśmy?.... - przygryzła wargę. ona bardzo dobrze znała te wszystkie różne powody. - wszyscy się patrzą. - wyszeptała mu do ucha.

  Re: sztokholm

  Pisanie by stefan vildgren on Pią Sie 24, 2018 11:04 pm

  on tam nie myślał o tym co wypada, a co nie. przyzwyczaił się do beztroskiego życia w usa. nie chciało mu się już podążać za królewską etykietą.
  - a co nam zrobią? wyrzucą księcia i księżniczkę z imprezy za niestosowne zachowanie? - roześmiał się w jej włosy. - wydaje ci się. - zapewnił ją i obrócił nią, a sukienka tak ładnie jej zafalowała.

  Re: sztokholm

  Pisanie by malin de leeuwenhoek on Pią Sie 24, 2018 11:05 pm

  ona nadal nie była przekonana.
  - jeżeli tak bardzo chcesz tańczyć, powinieneś tańczyć z elsą. - powiedziała w końcu.

  Re: sztokholm

  Pisanie by stefan vildgren on Pią Sie 24, 2018 11:06 pm

  wywrócił oczami. znowu ta elsa. wszędzie elsa. a idź pan w cholerę.
  - nie chcę tańczyć z elsą. elsa nie lubi tańczyć. ty chciałaś zatańczyć i wolę tańczyć z tobą. - znowu obroty, nawet kilkukrotne. byle przestała marudzić.

  Re: sztokholm

  Pisanie by malin de leeuwenhoek on Pią Sie 24, 2018 11:07 pm

  nie przestała.
  - ale to może zostać źle odebrane. nie powinieneś być widziany tańcząc z siostrą swojej przyszłej żony zamiast przyszłą żoną. - upierała się, ale tańczyła z nim dalej. tak przyjemnie im się kołysało.

  Re: sztokholm

  Pisanie by stefan vildgren on Pią Sie 24, 2018 11:10 pm

  - nie nazywaj jej tak. - aż go ciarki przeszły jak to usłyszał. jego organizm nadal odrzucał ten fakt. - poza tym to czysty pr. jeżeli jestem widziany tańcząc z holenderską księżniczką, czy dla nich ma znaczenie z którą? - spojrzał na nią i wtulił się w nią bardziej w tańcu. - wolałbym, żebyś to ty miała być moją przyszłą żoną. - wyszeptał, przymykając oczy.

  Re: sztokholm

  Pisanie by malin de leeuwenhoek on Pią Sie 24, 2018 11:14 pm

  - stefan... - westchnęła i już chciała mu zacząć od nowa tłumaczyć, że jeśli jest zobowiązany wobec jednej księżniczki, to drugą powinien zostawić w spokoju, ale wtedy to jej ciarki przeszły po plecach, ale nie z przerażenia, tylko z nieznanego podniecenia. wszystko przez te jego seksowne szepty. odchrząknęła. ułożyła głowę na jego ramieniu, nie chciała na niego patrzeć w tej sytuacji, ale wcale lepiej nie zdziałała, bo nawet nie zauważyli kiedy zaczęli tańczyć przytulańca. w takim tańcu to na pewno nie wypadało być im widzianym. - dlatego, że z tobą tańczę? - spytała szeptem.

  Re: sztokholm

  Pisanie by stefan vildgren on Pią Sie 24, 2018 11:15 pm

  - nie tylko dlatego. - wymamrotał w jej włosy. mizianie ustami jej włosów sprawiło, że czuł jak iskierki latają w powietrzu. powinni się wycofać z tej sytuacji. wszyscy mogli ich zobaczyć, to prawda. ale przecież jego zaręczyny z elsą to totalna ściema.

  Re: sztokholm

  Pisanie by malin de leeuwenhoek on Pią Sie 24, 2018 11:17 pm

  też poczuła te iskierki i też chciała się nie przejmować. ale nie mogła. oderwała się od stefana i jeszcze nawet dygnęła, spoglądając na niego ukradkiem.
  - dziękuję za taniec. - uciekła i tak się schowała, że następnym razem zobaczyli się dopiero w yale. chyba że w samolocie. może lecieli tym samym samolotem.

  Sponsored content

  Re: sztokholm

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Sro Mar 20, 2019 4:07 am