salon

  Share

  Re: salon

  Pisanie by harper rattigan on Nie Gru 16, 2018 2:17 pm

  skrzywiła się na tę historię. to nie było ani trochę zabawne. nie teraz.
  oczywiście nie pamiętała dokładnie szczegółów tej historii. nie była w stanie.
  parę miesięcy temu, kiedy rano dziewczyny opowiadały jej całą anegdotkę, śmiała się jak szalona. przecież to było takie komiczne!
  dziś, kiedy znowu słuchała tej samej historyjki, zrobiło jej się niedobrze. jakie to żenujące. jak mogła się tak zachowywać?! było jej wstyd za siebie i za to, co wyprawiała.
  - to było wtedy? ach. jasne. tak, oczywiście, że pamiętam. - wymamrotała niemrawo.

  Re: salon

  Pisanie by lemon little on Nie Gru 16, 2018 2:19 pm

  miała szczęście, że w okolicy kręciła się lemon i zauważyła, że głupie madeline i april bez pomyślunku wymachują przed harper butelką! od razu odciągnęła przyjaciółkę na bok.
  - haarpeer! heej, chodź ze mną! - nawet nie tłumaczyła się z porwania dziewczyny. - zwariowałaś? - naskoczyła na nią, kiedy oddaliły się od butelki madeline.

  Re: salon

  Pisanie by harper rattigan on Nie Gru 16, 2018 2:20 pm

  była wdzięczna lemon, że wyciągnęła ją z tej sytuacji, ale nie podobało jej się to, że od razu na nią naskoczyła. czy to jej wina, że te wszystkie thety i lambdy nie mogły się bawić bez alkoholu?
  - co? tylko rozmawiałyśmy. - mruknęła.

  Re: salon

  Pisanie by lemon little on Nie Gru 16, 2018 2:21 pm

  - nie możesz być w pobliżu butelek! piłaś? - nachyliła się, by powąchać oddech harper.

  Re: salon

  Pisanie by harper rattigan on Nie Gru 16, 2018 2:22 pm

  odsunęła się i zamachała rękami, by odgonić się przed lemon.
  - ej! potrafię spędzić dwie minuty patrząc na butelkę bez upijania się od razu na umór! nie jestem głupia! nie potrzebuję twojego ratunku! - okej, może trochę potrzebowała.

  Re: salon

  Pisanie by lemon little on Nie Gru 16, 2018 2:23 pm

  - nie powinnaś tu w ogóle przychodzić. dziewczyny na bank będą piły. nie jesteś na to gotowa. - potrząsnęła szybko głową. lemon też będzie piła zresztą.

  Re: salon

  Pisanie by harper rattigan on Nie Gru 16, 2018 2:24 pm

  - ja nie będę piła, nie jestem głupia! mam się izolować już do końca studiów? - jaki jest sens, żeby w ogóle była w bractwie, skoro ledwo znała niektóre ze swoich sióstr?

  Re: salon

  Pisanie by lemon little on Nie Gru 16, 2018 2:26 pm

  - tak, jeśli to sprawi, że będzie z tobą lepiej. - rozłożyła ręce. wiedziała, że harper nie chce wrócić do chlania i imprezowania, więc musiała jej pilnować. sama też robiła mnóstwo głupot po pijaku, ale nie myślała o sobie jako o alkoholiczce. mogła się kontrolować. właściwie myślała, że harper ma podobnie. ciągle nie do końca rozumiała jej sytuację, ale może właśnie dlatego chciała jej pilnować.

  Re: salon

  Pisanie by harper rattigan on Nie Gru 16, 2018 2:27 pm

  - nikt nawet nie sądził, że przyjdę i że przyniosę girlandy! - zawołała łamiącym się głosem, który miał być krzykiem, ale zmienił się w pół zdania w ton błagalny. wskazała na udekorowaną ścianę w salonie.

  Re: salon

  Pisanie by lemon little on Nie Gru 16, 2018 2:29 pm

  westchnęła.
  - przykro mi, kochanie. - odparła łagodnym głosem i po prostu ją przytuliła. czy to nie tego teraz harper potrzebowała? wsparcia. i tyle. na pewno nie potrzebowała babskich imprez w domu bractwa. - chcesz pogadać z dziewczynami, żeby schowały butelki na dwie godziny, żebyśmy mogły wszystkie z tobą posiedzieć? - zaproponowała, odsuwając się.

  Re: salon

  Pisanie by harper rattigan on Nie Gru 16, 2018 2:32 pm

  zmarszczyła nos. to brzmiało koszmarnie. tak, jakby była jakąś fun police i zabraniała swoim koleżankom picia alkoholu. wszystkie tylko sprawdzałyby zegarki albo po cichaczu wymykały się poza zasięg wzroku, żeby wziąć łyka.
  - niee. masz rację. to był głupi pomysł, żeby tu przychodzić. to nie dla mnie. - odparła. nie mogła wytrzymać pierwszych dziesięciu minut, więc na pewno nie wytrzymałaby całej reszty imprezy. zamiast tego poszła spotkanie aa.

  Re: salon

  Pisanie by lemon little on Nie Gru 16, 2018 2:33 pm

  było jej smutno, że harper poszła, bo chciała się z nią dobrze bawić, ale chyba chwilowo wszystkie zapomniały jak.

  Sponsored content

  Re: salon

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Czw Sty 17, 2019 5:37 am