salon

Share

salon

Pisanie by sir longbottom on Wto Maj 30, 2017 9:37 am

Re: salon

Pisanie by mary jane jackson on Pon Lis 27, 2017 10:16 pm

znalazła taylor.
    - słyszałam o twoim najnowszym pomyśle i muszę powiedzieć, że wcale mi się on nie podoba. - zapowiedziała na wstępie i usiadła na fotelu naprzeciw taylor.

Pisanie by taylor york on Pon Lis 27, 2017 10:18 pm

- georgina mówiła, że w nowojorskim theta psi tak się robi, więc czemu nie spróbować. najwyżej się wszystko zmieni znowu. - wzruszyła ramionami, dalej kartkując swój magazyn.

Pisanie by mary jane jackson on Pon Lis 27, 2017 10:18 pm

- co mnie obchodzi georgina i jej pomysły? - ściągnęła brwi. - to my założyłyśmy to bractwo. ty i ja. na naszych zasadach. - przypomniała jej.

Pisanie by taylor york on Pon Lis 27, 2017 10:20 pm

- tak było, ale bractwo musi się rozwijać, nieważne czy ma dwieście lat czy dwa miesiące. - potarła dłonią o pachnącą stronę i powąchała ją. - nie chcesz, żeby twoje bractwo było najlepsze na świecie? - spojrzała na mary jane.

Pisanie by mary jane jackson on Pon Lis 27, 2017 10:21 pm

robiła nadąsane miny, widząc, że taylor bardziej przejmuje się katalogiem niż nią.
    - chcę, żeby moje bractwo było moim bractwem, a nie miejscem, w którym decyzje podejmowane są beze mnie. - powiedziała z naciskiem.

Pisanie by taylor york on Pon Lis 27, 2017 10:23 pm

- wyluuzuj. - zamknęła gazetkę i spojrzała na współzałożycielkę. - w lambdzie wszystkie decyzje były podejmowane bez ciebie. tu prawie wszystkie decyzje zostały wymyślone przez ciebie. - przypomniała jej. przez nie obie, ale to już nieważne, skoro mary jane potrzebowała mieć połechtane ego. - nie muszę już teraz z każdą najmniejszą sprawą przylatywać do ciebie. teraz ja jestem przewodniczącą. teraz ja mam największe prawo głosu. gdybyś to była ty, też mogłabyś robić co chcesz i nikogo o to nie pytać. i będziesz mogła tak robić. ale za rok. tak jak ustaliłyśmy. - zakończyła beztroskim tonem.

Pisanie by mary jane jackson on Pon Lis 27, 2017 10:25 pm

- przewodnicząca czy nie, jestem współzałożycielką i życzę sobie, nie!, d o m a g a m się, abyś wszystkie decyzje najpierw konsultowała ze mną. - powiedziała dobitnie, wstając. nie da sobą pomiatać w swoim własnym bractwie. to był jej pomysł, by je założyć, więc teraz taylor nie miała prawa podejmować decyzji bez niej i już. odwróciła się na pięcie i poszła.

Pisanie by taylor york on Pon Lis 27, 2017 10:26 pm

- doobra, jezu - wywróciła oczami i wróciła do swojego magazynu, bo w przeciwieństwie do mary jane, bractwo nie było jej całym życiem.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Nie Gru 17, 2017 8:45 pm