nowy jork

  Share

  nowy jork

  Pisanie by josh whitehead on Sob Lis 12, 2016 9:18 pm

  ***

  Re: nowy jork

  Pisanie by josh whitehead on Sob Lis 12, 2016 9:21 pm

  josh zabrał jordan na jakiś bankiet ważniaków w nowym jorku. sam niekoniecznie chciał tu być, ale ojciec go do tego zmusił i jeszcze nakazał robić dobre wrażenie, więc czemu by nie zabrać ze sobą jordan, która szkoliła się do tego, by pokazywać się na takich eventach, a w dodatku zawsze umilała mu czas? wbił się w garniak i z jordan w sukience u boku popijali właśnie pierwszy kieliszek szampana. rozglądał się, podając ukradkiem dziewczynie nazwiska ważnych osób.

  Re: nowy jork

  Pisanie by jordan walker on Sob Lis 12, 2016 9:24 pm

  tak jakby jordan obchodziło kto jest kim! miała na głowie większe problemy, musiała wytrzymać cały wieczór w sukience i obcasach, z przyklejonym milusim uśmieszkiem do twarzy, dyganiem, gdy kogoś poznaje, popijaniem małych łyczków szampana, bez bekania, obżerania się z sosem cieknącym jej po brodzie i głośnego komentowania kręcących się wokół sztywniaków. ughhh, katorga! będąc tu i widząc tą całą elegancję, wiedziała, że nie była na to jeszcze gotowa.
  - mindy miała rację. to nie jestem ja. wychodzę stąd. - powiedziała, wychylając cały kieliszek szampana. nic tu po niej.

  Re: nowy jork

  Pisanie by josh whitehead on Sob Lis 12, 2016 9:27 pm

  - jordan - złapał ją za ramię. spojrzał jej w oczy. - daj spokój. nawet jeszcze się nie zaczęło. - posłał jej pocieszający uśmiech, chociaż fakt, że jeszcze się nie zaczęło, a już chciała uciekać, wcale dobrze nie wróżył, a tym bardziej jej nie pocieszał. - myślisz, że ty jako jedyna nie chcesz tu być? że ty jako jedyna czujesz się nie na miejscu? uwierz mi, nie przetrwam tego bez ciebie. - ułożył drugą dłoń na jej ramieniu, trzymał ją mocno i nie zamierzał puszczać.

  Re: nowy jork

  Pisanie by jordan walker on Sob Lis 12, 2016 9:30 pm

  westchnęła ciężko. dlaczego musiał być dla niej taki dobry i kochany? przez to stawała się uległa. teraz już nie obchodziło ją co pomyśli sobie emma czy reszta zbz, teraz przejmowała się opinią josha, który po prostu stał się jej przyjacielem i wsparciem.
  - josh, jeżeli tu zostanę, na pewno tego pożałujesz, bo na pewno zaraz użyję nie tego widelca co trzeba albo uznam za kelnera nie tego pana w smokingu co trzeba, a dobrze będzie, jeśli nie skończę obrzygana pod stołem. - wyrzuciła z siebie.

  Re: nowy jork

  Pisanie by josh whitehead on Sob Lis 12, 2016 9:47 pm

  roześmiał się na jej scenariusze. dla niego była zabawna i urocza. świetnie się bawił, mogąc być jej przyjacielem oraz, albo przede wszystkim, udawanym chłopakiem. przed innymi udawał, że się w niej zakochuje, przed nią udawał, że nie.
  - chcesz rozwalić cały bankiet? o niczym innym nie marzę. kiedy usiadziemy do stołu, możemy wspólnie się zastanawiać, którym z widelców się zabić. ale najpierw zjemy, podobno ma być kaczka. - zachęcał ją.

  Re: nowy jork

  Pisanie by jordan walker on Sob Lis 12, 2016 9:49 pm

  tym razem to ona się zaśmiała, rozbawiona jego zachętami, które jednocześnie były niezwykle sensowne.
  - a możemy najpierw ukraść butelkę szampana i się trochę znieczulić? - uniosła brew pytająco.

  Re: nowy jork

  Pisanie by josh whitehead on Sob Lis 12, 2016 9:51 pm

  pokłonił się przed nią jak przed prawdziwą damą. zresztą dzisiaj nią była... nawet jeśli spiskowali, by jednak nią nie była. wyglądała nieziemsko!
  - panie pierwsze. - odparł tonem dżentelmena.

  Re: nowy jork

  Pisanie by jordan walker on Sob Lis 12, 2016 9:52 pm

  ukradli nie jedną, a dwie butelki szampana, spili się gdzieś pod stołem, a potem jordan nagadała jakiś mega głupot przed ważniakami, przed którymi josh miał zrobić dobre wrażenie dla ojca, ups. i zgubiła jeszcze gdzieś buta, ale to akurat mała strata, bo i tak nie założy ich drugi raz.

  Re: nowy jork

  Pisanie by josh whitehead on Sob Lis 12, 2016 9:54 pm

  ale to wszystko nieważne, bo on się nią ładnie zaopiekował i skradł jej sporo publicznych buziaków!

  Sponsored content

  Re: nowy jork

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Sob Lis 17, 2018 6:07 pm