las vegas

Share

Re: las vegas

Pisanie by hank willoughby on Czw Wrz 01, 2016 10:31 pm

patrzył na nią w oczekiwaniu, ale nic więcej nie nastąpiło.
    - a teraz? jesteśmy zaręczeni? - dopytywał się. bo trochę się pogubił. i upił.

Pisanie by aurora willoughby on Czw Wrz 01, 2016 10:33 pm

- ale jesteś upierdliwy! - roześmiała się. - już chce się hajtać. nie wezmę ślubu z kimś, z kim się nie napiję. i kto nie podarował mi pierścionka. - wymieniała na palcach. grała na zwłokę, żeby mu się odechciało? powinien sam od niej uciekać, a nie jeszcze się domagać ślubów tu i teraz.

Pisanie by hank willoughby on Czw Wrz 01, 2016 10:35 pm

- pijesz szkocką? - zamiast kupować jej kolorowe drinki, to łasił się tylko na swój ulubiony trunek. - pójdziemy do sklepu z pamiątkami i kupimy ci jaki tylko będziesz chciała pierścionek. jedno szczęście, że welon już masz. - uśmiechnął się głupio. był zdesperowany. nie ucieknie! - a ty zdradzisz mi, jak się nazywasz? - skoro już się tak zaręczali.

Pisanie by aurora willoughby on Czw Wrz 01, 2016 10:38 pm

- czy piję? - prychnęła. - to moja trucizna! - oznajmiła. więc się napili. raz, drugi. na jedną nóżkę i drugą nóżkę i dużo szczęścia na nowej drodze życia. - king. - przedstawiła się po nazwisku, póki jeszcze panieńskie miała. robiła sobie jaja z tym kupowaniem pierścionka. to znaczy pierścionek jakiś tandetny chętnie przyjęła, ale nie chciała brać z nim ślubu tak na serio. mogła mieć pierścionek na pamiątkę tych śmieszków. ale tak się jakoś stało, że na jedną nóżkę i na drugą nóżkę doprowadziło do jednego kroczka i drugiego kroczka i rzeczywiście wylądowali przed ołtarzem, gdzie elvis spytał, czy ona, aurora king bierze sobie jego, hanka willoughby'ego za męża. a ona powiedziała tak. i żyli długo i szczęśliwie. to znaczy do momentu, w którym nie rzuciła bukietem w tłum na ulicy i w tym tłumie nie zniknęła jak przewidzenie.

Pisanie by hank willoughby on Czw Wrz 01, 2016 10:39 pm

ale nie była przewidzeniem. i hank miał akt ślubu na dowód. a ona jego nazwisko na moralnego kaca.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Similar topics

-

Obecny czas to Czw Paź 19, 2017 4:52 pm